Izglītojošs seminārs

×

Kļūdas ziņojums

  • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; ctools_context has a deprecated constructor require_once() (rinda 113 no /var/www/vhosts/fcgroup.lv/ALIRANA/sites/all/modules/ctools/ctools.module).
  • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; ctools_context_required has a deprecated constructor require_once() (rinda 113 no /var/www/vhosts/fcgroup.lv/ALIRANA/sites/all/modules/ctools/ctools.module).
  • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; ctools_context_optional has a deprecated constructor require_once() (rinda 113 no /var/www/vhosts/fcgroup.lv/ALIRANA/sites/all/modules/ctools/ctools.module).
  • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; views_many_to_one_helper has a deprecated constructor require_once() (rinda 113 no /var/www/vhosts/fcgroup.lv/ALIRANA/sites/all/modules/ctools/ctools.module).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type int element_children() (rinda 6498 no /var/www/vhosts/fcgroup.lv/ALIRANA/includes/common.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type int element_children() (rinda 6498 no /var/www/vhosts/fcgroup.lv/ALIRANA/includes/common.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type int element_children() (rinda 6498 no /var/www/vhosts/fcgroup.lv/ALIRANA/includes/common.inc).
  • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; views_display has a deprecated constructor require_once() (rinda 3186 no /var/www/vhosts/fcgroup.lv/ALIRANA/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters drupal_get_feeds() (rinda 394 no /var/www/vhosts/fcgroup.lv/ALIRANA/includes/common.inc).

2014.gada 16.janvārī norisināsies seminārs „E- vides mācību programmu daudzveidīgās izmantošanas iespējas runas un valodas korekcijā un emocionālajam līdzsvaram”.

Valsts izglītības satura centrs sadarbībā ar Latvijas Skaņas un Valodas Terapijas Asociāciju (LASVATA) aicina vispārizglītojošo skolu un interešu izglītības iestāžu vadītājus, pirmskolas un sākumskolas skolotājus, logopēdus un citus speciālistus uz semināru „E- vides mācību programmu daudzveidīgās izmantošanas iespējas runas un valodas korekcijā un emocionālajam līdzsvaram.” 2014.gada 16. janvārī plkst.10.30 – 14.30 Rīgā, Latvijas Universitātes Lielajā aulā, Raiņa bulvārī 19. Reģistrācija no plkst.9.30 līdz 10.30.

            Seminārs plānots ar mērķi iepazīstināt speciālistus Latvijā ar e - vides apmācību platformu www.alirana.lv , kas izveidota ar nolūku piedāvāt mūsdienīgas apmācību metodes un atvieglot speciālistu darbu, palīdzēt uzlabot bērnu akadēmiskos rezultātus, iesaistot mācību procesā arī vecākus, tādējādi veicinot trīspusīgu atbildību starp skolu, vecākiem un speciālistiem.

Tiks demonstrēta pirmā Latvijā radītā e- vidē lietojamā programma „Klausies. Runā. Lasi. Raksti” klausīšanās, runāšanas, lasīšanas un rakstīšanas prasmju pilnveidošanai latviešu valodā bērniem no 3gadu vecuma, izmantojot audiālus skaņu ierakstus un attēlu sērijas. Tiks aplūkota programmas izmantošanas daudzpusīgās iespējas-pirmskolas bērniem vārdu krājuma papildināšanai, darbā ar minoritāšu bērniem un skolēniem pareizai latviešu valodas apguvei, kā arī pieaugušajiem, kuri dažādu apstākļu (slimības – traumas, insults u.c.) dēļ, zaudējuši spēju skaidri izteikties. Seminārs sniegs zinātnisku ieskatu par programmu, kā arī pieredzējušu speciālistu personīgo pieredzi darbā ar šo programmu.

Seminārā tiks aplūkota arī tēma par spriedzes uzkrāšanās iemesliem un postošo ietekmi uz kognitīvajiem procesiem kopumā. Par emocionāli/mentālo līdzsvaru un iespējām, kādas paver pasaulē zinātniski pārbaudītas un mūsdienīgas metodes, t. sk., arī mūzika un skaņa, lai spriedzi un nogurumu mazinātu, savukārt, iekšējo enerģiju, spēku un izturību - vairotu. Seminārā tiks aplūkotas dažas metodes un praktiski paņēmieni, ko darīt, lai ikkatrs spētu rast iekšēju mieru un justos labāk.

Īpaša vērība tiks pievērsta tēmai par klausīšanās prasmi, kas ir viena no būtiskākajām prasmēm, kura nosaka katra indivīda veiksmīgu integrāciju sabiedrībā. Kad šī prasme (skaņas uztvere) ir traucēta, tas būtiski iespaido mācīšanās un darba procesu kopumā, kā arī uzmanību, koncentrēšanās spējas, runu un valodu, atmiņu, lasīšanu, kustību koordināciju un komunikācijas spējas.

            Semināru vadīs: Andra Vabale – audiologopēde, RSU asistente.

Ilze Bulate – LASVATA valdes priekšsēdētāja, lektore, skaņas terapeite

Pieredzē darbā ar e- vides apmācību programmu  dalīsies skolotāja, logopēde - Laila Staļģe un skolotāja, audiologopēde Ināra Kalēja.

            Semināra īpašie viesi: Agra Bērziņa - VISC vadītāja vietniece, Anita Falka - VISC Speciālās izglītības nodaļas vecākā referente, Tija Zīriņa - RPIVA Studiju daļas vadītāja, Dr. psych., asoc. prof.

            Seminārā muzicēs- jauktā vokālā grupa „Solare”.

 

Dalības maksa – 5,62 LVL/8 EUR.

Maksājuma saņēmēja rekvizīti

Latvijas Skaņas un Valodas Terapijas Asociācija
Adrese: Zvārdes iela 6-3, Rīga, LV-1004
Banka: Swedbank
Konta numurs: LV56HABA0551028900547
Reģistrācijas numurs: 40008163151
Maksājuma mērķis/informācijas saņēmējam: Samaksa par dalību seminārā

Pieteikšanās semināram ir beigusies

Ar semināra programmu varat iepazīties šeit Seminara programma_16_janvaris.pdf