1 dienas seminārs klātienē

Labdien rudenī,

Sākoties jaunajam mācību gadam, Latvijas Skaņas un Valodas Terapijas asociācija ir sagatavojusi iespēju piedalīties 1 dienas seminārā klātienē „Emocionālais toksiskums skolu vidēs – problēma un risinājumi”.

Apmeklējot šo semināru, Jūs uzzināsiet, kas ir emocionālais toksiskums skolās, un kā tas iespaido mācību procesu un savstarpējās attiecības, kā arī ietekmi uz kognitīvajiem procesiem, ķermeni un veselību kopumā. Seminārā tiks īpaši runāts par emocionālās informācijas pārslodzi, kā arī par tūlītējiem risinājumiem, kā praktiski mazināt visa veida emocionālu pārslodzi sev, bērniem un ko ieteikt arī vecākiem, kas audzina emocionāli ļoti sensitīvu bērnu (skat. vairāk informācijas par apskatāmajām tēmām pielikumā).

Semināru vadīs lektore, LASVATA valdes priekšsēdētāja, skaņas terapeite Ilze Bulate. Seminārs būs noderīgs speciālistiem, lai izvēlētos vislabākās metodes, kā atrast emocionālo līdzsvaru praktiski ikdienāgan pašiem sev, gan darbā ar skolēniem.

Vadoties pēc veiktajām aptaujām speciālistu vidū, saprotam, ka šāda veida atbalsts un tūlītēji risinājumi ir ļoti nepieciešami un būtiski. Vēlamies ar Jums dalīties ar zināšanām un pieredzi, lai Jūs zinātu, kā mazināt emocionālo spriedzi, mācīties to neuzkrāt, lai dzīvot, strādāt, un uztvert dažāda veida situācijas ikdienā būtu vieglāk un līdzsvarotāk.

Seminars_Par_Emocionalo_lidzsvaru_skolas.pdf

Ja šī tēma ir saistoša un vēlaties šādu semināru Jūsu mācību iestādē, lūdzu sazinieties ar mums.

[email protected]