Jaunie piedāvājumi

×

Kļūdas ziņojums

 • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; ctools_context has a deprecated constructor require_once() (rinda 113 no /var/www/vhosts/fcgroup.lv/ALIRANA/sites/all/modules/ctools/ctools.module).
 • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; ctools_context_required has a deprecated constructor require_once() (rinda 113 no /var/www/vhosts/fcgroup.lv/ALIRANA/sites/all/modules/ctools/ctools.module).
 • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; ctools_context_optional has a deprecated constructor require_once() (rinda 113 no /var/www/vhosts/fcgroup.lv/ALIRANA/sites/all/modules/ctools/ctools.module).
 • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; views_many_to_one_helper has a deprecated constructor require_once() (rinda 113 no /var/www/vhosts/fcgroup.lv/ALIRANA/sites/all/modules/ctools/ctools.module).
 • Notice: Trying to access array offset on value of type int element_children() (rinda 6498 no /var/www/vhosts/fcgroup.lv/ALIRANA/includes/common.inc).
 • Notice: Trying to access array offset on value of type int element_children() (rinda 6498 no /var/www/vhosts/fcgroup.lv/ALIRANA/includes/common.inc).
 • Notice: Trying to access array offset on value of type int element_children() (rinda 6498 no /var/www/vhosts/fcgroup.lv/ALIRANA/includes/common.inc).
 • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; views_display has a deprecated constructor require_once() (rinda 3186 no /var/www/vhosts/fcgroup.lv/ALIRANA/includes/bootstrap.inc).
 • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters drupal_get_feeds() (rinda 394 no /var/www/vhosts/fcgroup.lv/ALIRANA/includes/common.inc).

Labdien visiem vasarā,

Kaut arī vasara ir atpūtas laiks un mēs visi atpūtu tik ļoti esam nopelnījuši, vasara arī ir laiks, kad iespējams atlicināt vairāk laiku pašiem sev un tām interesēm, kuras gada laikā darba dēļ ir atliktas. Tāpēc aicinām ieskatīties pielikumos tajās iespējās, kuras esam Jums sarūpējuši. Šoreiz vairāk domājot tieši par praktiskām iemaņām.

Mums ir 3 piedāvājumi, priecāsimies, ja izmantosiet paši tos un ieteiksiet draugiem!

 1. 10 dienu kurss „Praktiskā Skaņas terapija” interneta vidē www.alirana.lv platformā no 25. jūnija – 9. jūlijam. Kurss ir domāts Jums, ja ir vēlēšanās pašam ne tikai uzzināt teoriju, bet arī praktiski iemācīties dažādus skaņas terapijas paņēmienus ikdienas lietošanai. Kursa ietvaros tiks apskatītas tādas tēmas: „Patiesība un mīti par balss terapiju”, „Īss ieskats par Skaņas Terapijā izmantojamiem instrumentiem”, „Emocijas, to nozīme”, „Ūdens un skaņa”. (skat. Vairāk informācijas pielikumā Nr.1). Praktisko kursu vadīs skaņas terapeite Ilze Bulate. Prakstiska Skanas Terapija_kurss_1.pdf
 2. 1 dienas seminārs klātienē "Skaņas terapijas ieraksti, to izvēle un izmantošanas iespējas" 2 identiski semināri 30. jūlijā un 5. augustā. Mēs esam pārliecinājušies, ka mūzikas un skaņas ietekme var būt ļoti iedarbīga un efektīva tad, ja ir zināšanas, kā tas strādā. Seminārs būs ārkārtīgi noderīgs speciālistiem, lai izvēlētos vislabākās metodes – gan pašiem sev, gan darbā ar skolēniem. Apmeklējot šo semināru, Jūs uzzināsiet, kādi ir skaņas un mūzikas ierakstu veidi, iedarbība un blakus efekti, kas ir „Klausīšanās programma”, kas veidota uz Alfrēda Tomatis zinātnisko pētījumu bāzes, kā arī, kādi ir pasaules un Latvijas (Alirana) piedāvājumi skaņas terapijas ierakstu izvēlē. (skat. Vairāk informācijas pielikumā Nr.2). Semināru vadīs skaņas terapeite Ilze Bulate. Skanas terapijas ierakstu iedarbiba_seminars_2.pdf
 3. Praktiskās, individuālās nodarbības „Lasīšanas un klausīšanās iemaņu vingrināšana ar Latvijā pirmo radīto, mūsdienīgo programmu „Klausies. Runā. Lasi. Raksti.” Rīgā. Jūnija un augusta mēnesī (darba dienās) piedāvājam individuālas nodarbības (ilgums 45 min) bērnam kopā ar speciālistu. Ja Jūs pazīstat kādu bērnu, kuram šīs nodarbības būtu ļoti noderīgas, noteikti nododiet šo informāciju viņu vecākiem. (skat. Vairāk informācijas pielikumā Nr.3). Nosūtām saiti internetā, kur var apskatīt praktisko nodarbību ar programmu. Praktiskas _nodarbibas_3.pdf

Mēs esam šo visu Jums sarūpējuši, lai tas dotu vairāk prieka, labsajūtas un iekšēja līdzsvara ikdienā, kā arī, lai piedāvātu iespēju izzināt sevi, lai dzīve sagādātu vairāk viegluma, izpratnes un mīlestības.

Vienmēr esiet laipni gaidīti arī uz individuālajām skaņas terapijas konsultācijām pie mums birojā Rīgā, Kuģu ielā 11, kab. 611., konsultāciju piesakot iepriekš pa tālruni +371 29759588 vai rakstot uz [email protected]

Ar saulainiem sveicieniem,

Latvijas Skaņas un Valodas Terapijas Asociācijas un Aliranas komanda

www.lasvata.lv

www.alirana.lv