Pēc semināra

×

Kļūdas ziņojums

  • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; ctools_context has a deprecated constructor require_once() (rinda 113 no /var/www/vhosts/fcgroup.lv/ALIRANA/sites/all/modules/ctools/ctools.module).
  • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; ctools_context_required has a deprecated constructor require_once() (rinda 113 no /var/www/vhosts/fcgroup.lv/ALIRANA/sites/all/modules/ctools/ctools.module).
  • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; ctools_context_optional has a deprecated constructor require_once() (rinda 113 no /var/www/vhosts/fcgroup.lv/ALIRANA/sites/all/modules/ctools/ctools.module).
  • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; views_many_to_one_helper has a deprecated constructor require_once() (rinda 113 no /var/www/vhosts/fcgroup.lv/ALIRANA/sites/all/modules/ctools/ctools.module).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type int element_children() (rinda 6498 no /var/www/vhosts/fcgroup.lv/ALIRANA/includes/common.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type int element_children() (rinda 6498 no /var/www/vhosts/fcgroup.lv/ALIRANA/includes/common.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type int element_children() (rinda 6498 no /var/www/vhosts/fcgroup.lv/ALIRANA/includes/common.inc).
  • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; views_display has a deprecated constructor require_once() (rinda 3186 no /var/www/vhosts/fcgroup.lv/ALIRANA/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters drupal_get_feeds() (rinda 394 no /var/www/vhosts/fcgroup.lv/ALIRANA/includes/common.inc).

2014. gada 16. janvārī notika LU Lielajā aulā notika seminārs,  kurā tika pulcēti 380 dalībnieki - logopēdi, skolotāji, audiologopēdi un citi speciālisti no gandrīz visiem Latvijas novadiem uz semināru „E- vides mācību programmu daudzveidīgās izmantošanas iespējas runas un valodas korekcijā un emocionālajam līdzsvaram”.

LASVATA seminārs LU Lielajā aulā

Organizatori - Valsts Izglītības satura centrs, Latvijas Skaņas un Valodas Terapijas asociācija un  platformas www.alirana.lv  komanda ir neizsakāmi pateicīgi visiem klātesošajiem par lielo interesi, atsaucību, labajiem vārdiem un pacilājošām atsauksmēm pēc šī semināra.

Izglītība un Kultūra- 2 numursPar to, kas notika seminārā, lasiet jaunākajā laikraksta „Izglītība un Kultūra” janvāra numurā.

Katru dienu pēc semināra saņēmām arī atsauksmes vēstules, vēlāmies publicēt vienu no tām, ko mums ir atsūtījusi Evija no Rīgas.


VĒSTULE NO EVIJAS....

Pēc Jūsu semināra LU Aulā mani pārņēmusi mierpilna sajūta, tādēļ gribu Jums nosūtīt Mīlestības vēstuli ne tikai ar Visuma baložiem, bet tiešām uzrakstot taustāmu Paldies-vēstulīti!:)

Gribu pateikt Jums, Aliranas komandai, LIELU PALDIES par tik ļoti Viegluma pilno semināru, par Dzīvīgumu, ar kādu Jūs pasniedziet šo informāciju pārējiem,par Optimismu un Ticību, kuru Jūs dāvājiet ar savu projektiņu un ar savu darbošanās mīlestību! 

Semināra laikā mani pārņēma sajūta, ticība, ka Jums IR izdevies radīt platformu, kas var būt kā labā roka ikvienam – gan mammai, tētim, vecākajiem brāļiem-māsām, bērnu auklītei, skolotājai, profesionālam logopēdam un arī bērnam pašam. Platforma ir strukturēta vienkārši un ir viegli uztverama, jo, kā jau mēs zinām – viss ģeniālais ir vienkāršs!:) Turklāt šī vienkāršība apvieno sevī daudzpusīgas pamatlietas – spēju piesaisīt bērnu uzmanību, iemācīt klausīšanās un koncentrēšanās spēju, attīstīt bērna izpratni par Pasauli, līdz viņš pats spēj tajā pilnvērtīgi izteikties! Mūsdienās bērnu uzmanības piesaistīšana, izmantojot esošās tehnoloģijas, ir viens no mūsu trumpjiem. Viss rit uz priekšu un arī mācību palīginstrumentiem ir jāmainās. Mūsu spēkos ir ieinteresēt bērnu pavadīt laiku pie datortehnoloģijām lietderīgi un Jūs esiet radījuši šādu iespēju!:) Paldies Jums par to!

Just... mīlēt... būt... dzīvot... priecāties... Šīs fundamentālās baudas apvieno emocijas... emocijas, kuras mums arvien vairāk ir sevī jāatmodina. Mēs taču gribam, lai mūsu bērni jūtas īsti, brīvi un radoši?!Mēs taču gribam mīlēt bez robežām?!:) Tieši šis iemesls, kas man, ar dažu Eņģeļu palīdzību, pēdējos gados ir licis padomāt pašai par sevi, savām sajūtām, par vēlmi attīrīties no savām prāta uzliktajām robežām. Kā to izdarīt? Ļaut savai skanošajai sistēmai atgūt mieru un līdzsvaru ar mūzikas speciālu ierakstiņu palīdzību. Ikvienam zālē sēdošajām Jūs devāt iespēju izjust mūzikas nozīmi mūsu organismā praktiski. Ļāvāt aizvērt acis un sajust kristāla trauka dziedinošo spēku, saplūst ritma improvizācijā līdz labsajūta un tirpiņas izskrien caur ķermeni līdz ar zvaniņu mirdzumu. Tie, kas ļāvās, tie izkusa... tie, kas neapzināti pretojās šai sajūtai – tiem viss vēl priekšā!:)

Miljons-liels paldies Jums par palīdzību ieraudzīt arvien jaunas iespējas kā harmonizēt sevi pašu, mūsu Bērnus un mūsu Latviju! Lai mums visiem kopā izdodas!:)